Używaj iPhone’a jako paralizatora. Zobacz wideo

Młody mieszkaniec Luizjany Seth Froom został zaskoczony przez uzbrojonych złodziei we własnym mieszkaniu. Mimo posiadanej broni Froom był bezradny, ponieważ trzymany “na muszce”nie mógł po nią sięgnąć. Mężczyzna wyszedł cało z opresji, a zdarzenie zmotywowało go do wynalezienia futerału do iPhone’a z wybudowanym paralizatorem.

Według Frooma, paralizator, który znajduje się w etui telefonu komórkowego (typu 4 i 4S) jest tylko nieco grubszy niż standardowy futerał. Zawiera za to baterię o mocy 650.000 V. Według wynalazcy wystarcza to do skutecznego obezwładnienia “dorosłego, agresywnego osobnika”. Paralizator w etui, które nazwano Yellow Jacket, może zostać uruchomiony jedną ręką i porazić napastnika prądem w ciągu dwóch sekund.

Elektrody są zabezpieczone specjalną nasadką, uniemożliwiającą przypadkowe ich użycie. Dodatkową korzyścią, wynikającą z posiadania kieszonkowego paralizatora będącego częścią iPhone’a, jest wydłużenie żywotności oryginalnej baterii wmontowanej w telefon o 20 godzin.

Yellow Jacket można kupić już za 85 dolarów. Wynalazca zapowiada, że wersja paralizatora na androidy pojawi się już wkrótce.

ZOBACZ WIDEO:

Copyright ©2012 4 NEWS MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.