Ogłoszenia prywatne New York, New Jersey, Chicago, USA, Polska, świat zamieszczamy za darmo. Prosimy pamiętać aby zawsze podać imię, telefon lub email kontaktowy i dokładną treść ogłoszenia. Jak dodać bezpłatne ogloszenie prywatne ?

NieruchomościUnited States8/28/2013
Pięknie położona nieruchomość na wzniesieniu z dostępem do jeziora Przytonko na terenie gminy Ostrowice, gdzie znajduje się kilka jezior o charakterze turystycznym.
Oferowana nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, a teren przeznaczony jest pod zabudowę
zagrodową, siedliskową, na agroturystykę i rekreację.
Wielkość zabudowy siedliskowej: od 1 ha .
Sprzyjają temu walory środowiskowe - duże jezioro Przytonko otulone lasem, pofałdowane tereny pełne łąk a także sąsiedztwo
Drawskiego Parku Krajobrazowego.
Działka ma ten wielki atut, że nie znajduje się w strefie Drawskiego Parku Krajobrazowego, co znacznie ułatwia możliwości
zabudowy i zagospodarowania obszaru.
Energiia elektryczna przy każdej działce.
Więcej informacji na www.dzialkinadjeziorem.eu
JoannaEmail: [email protected]
NieruchomościUnited States3/12/2013
Floryda, Pompano Beach, Super Okazja. Duze mieszkanie 3/2 okolo 1,500. sf. na 5 pietrze, duzy balkon z widokiem na pole golfowe.
Dobra lokacja, 10 min. do Oceanu oraz Miejskiej Plazy. Blisko Casino, Centrum Handlowe,Sklepy oraz Restauracje.Aktywna
Ludnosc Polonijna. Polski Kosciol, Kluby Polonijne oraz Polskie Sklepy.
Stan Floryda udziela duze Ulgi Podatkowe dla Mieszkancow. Prosze o kontakt: Roman Tryndus P.A. tel: 754-235-0378 lub na e-mail.
Sloneczna Floryda zaprasza do Zamieszkania
HouseromanTel: 754-235-0378Email: [email protected]

Wiecej ogłoszeń widoczne jest po wybraniu odpowiedniego działu. Działy ogłoszeń umieszczone sa na górze, po lewej stronie. Ogloszenia prywatne publikowane sa za darmo. Ogloszenia USA.