Przykład reklamy

                                                                                         (English Version)

Portal internetowy Polonia360 jest najszybciej rozwijajacym się portalem polonijnym w USA. Ogłaszając sie u nas możesz dotrzeć do potencjalnych klientów o każdej porze dnia i nocy - u nas zawsze jest ruch! (zobacz ostatnie statystyki)

Dzięki unikalnej zawartości naszego portalu możemy zainteresować każdego.


Reklamy biznesowe w portalu Polonia360 wystepują w postaci graficznych banerów wyświetlanych po lewej lub prawej stronie webpage.

<-- Przykładowa reklama biznesowa

Oferujemy standardowe rozmiary które zawsze mają szerokość 165 pixeli (punktow) a wysokość zależy od konkretnej potrzeby reklamodawcy.

Przykładowy wzór rozmiarów -->

Najkrótszy okres wykupienia reklamy to jeden miesiąc, przy zakupie na większą ilość czasu oferujemy rabaty ustalane indywidualnie z reklamodawcami.

Staramy sie umieszczać reklamy w kontekście treści wyswietlonej strony. Staramy sie również żeby reklamy spełniały swoją rolę do czego zostały stworzone a nie tylko irytowały użytkowników.

Standardowa wersja reklamy to umieszczenie jej w co najmniej dwóch różnych miejscach portalu:

  • na jednej z glownych stron (Publicystyka, Wiadomosci, Poradniki, Informacje, Ogloszenia) i dowolnej pod-stronie
  • na dwóch pod-stronach. 

Grafikę do reklam wykonujemy bezpłatnie na podstawie dostarczonych materiałów lub przyjmujemy grafikę dostarczoną przez klienta.

Oferujemy dodatkowe rabaty przy zakupie reklamy na dłuższy okres czasu i dla nowych klientów - wszystkie ustalane indywidualnie z reklamodawcą.

Oferujemy też reklamy niestandardowe w innych miejscach portalu - dla zainteresowanych reklamodawców.

Podstawowe ceny reklam w portalu Polonia360 oparte są na wysokości standardowego banera (szerokość 165 pixeli x wysokość). 

Podstawowa cena banera o wysokości 100 pixeli to $100 miesięcznie, 250 pixeli to $250 miesięcznie, 400 pixeli to $400 miesięcznie etc. Wysokość reklamy nie jest ograniczona i dla specjalnych potrzeb może osiagać 1000 i więcej pixeli.

Dla przykladu:

   

Przypominamy że w cenie wliczone jest umiejscowienie banera w dwóch różnych miejscach na portalu. Niektóre strony (wiadomości, publicystyka) zawieraja wiele pod-stron które automatycznie będą wyswietlać baner dodany do nad-strony -  w ten sposób baner może być wyświetlany dodatkowo w wielu miejscach.

Oferujemy rabaty dla nowych klientów i dla klientów zamawiajacych reklamę na wiele miesięcy. Rabaty ustalane są indywidualnie z reklamodawcami.
 

Po więcej informacji i ceny prosimy zadzwonić +1-845-875-4064, wyslać email do [email protected] lub skontaktować się poprzez formę zamieszczoną poniżej.
   
  
 
 
   

Rozmiary reklam