Polonijny portal publicystyczny Polonia360 powstał z myślą o zintegrowaniu środowiska polonijnego poprzez komunikację, przekazywanie własnych pogladów, przez dyskusję i możliwosci kontynuowania polskości za granicami kraju.
Polonia360 nie reprezentuje żadnej opcji politycznej, nie jest związana z żadną partią ani grupą interesów. Jest niezależnym portalem do wymiany informacji, idei czy po prostu rozwoju więzi polonijnej.

To platforma, na której przy pomocy blogów, komentarzy czy artykułów  dochodzi do wymiany myśli i debaty na ważne tematy. Pisać i komentować może każdy - jedyny warunek to rejestracja.

 

Czekamy i jestesmy otwarci na blogi, artykuly i komentarze dotyczace wszystkich dziedzin życia, czy to prywatnego, czy biznesowego, spolecznego czy politycznego. Jeśli chcesz prowadzić blog - zgloś sie do nas.

Gdzie działamy


Fizycznie nasze serwery zlokalizowane sa w Nowym Jorku. Wiekszość współpracowników mieszka w okolicy.
Nasze plany sa bardzo otwarte, chcemy sluzyc Polonii na calym swiecie, na wszystkich kontynentach i wszystkich krajach gdzie żyja Polacy. 
 
Czekamy na kontakt i mozliwość współpracy z każdym, bez względu na lokalizacje - Internet pozwala na szybką komunikacje bez względu na miejsce zamieszkania. 

Kontakt

Wszelkie informacje kontaktowe podane sa na stronie Kontakt.