1. Prowadzenie Blogu, wpisywanie Komentarzy lub jakiejkolwiek treści w PORTALU jest możliwe wyłącznie po założeniu Konta Użytkownika (rejestracji).

  2. PORTAL dołoży starań, by dane podane podczas rejestracji były zabezpieczone zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych i przepisami wykonawczymi do niej.

  3. Użytkownik oświadcza, że zakładając konto zapoznał się z Regulaminem działania PORTALU, zaakceptował go i będzie przestrzegał.

  4. Redakcja nie odpowiada za tresc publikowanych ogloszen, ani za ewentualne konsekwencje czy szkody z nich wynikle.

  5. Zabrania sie zamieszczania ogłoszeń, blogów, komentarzy i treści sprzecznych z litera prawa federalnego, stanowego, lokalnego badź kolidujacych z ogólnie przyjętymi normami społeczno-obyczajowymi.

  6. Redakcja wymaga nieumieszczania treści wulgarnych lub ofensywnych wobec osób prywatnych lub też grup osób.

  7. Redakcja nie zwraca nadeslanych tekstow i zastrzega sobie prawo do odmowy zamieszczenia ogloszenia, jak rowniez prawo do dokonywania skrotow i zmian w jego tresci.

  8. Użytkownik oświadcza, że wie, iż ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność prawną za wszelkie treści umieszczone na blogach, forum, ogloszeniach i innych edytowanych przez siebie czesciach PORTALU.

 

 

Mini galeria: NY