Powstanie trzecia część "Kill Billa"?Podczas spotkania z fanami na kalifornijskim zlocie wielbicieli komiksu Quentin Tarantino odpowiadał na pytania dotyczące trzeciej części przeboju z Umą Thurman.

San Diego Comic-Con  wyrasta na jedno z najważniejszych amerykańskich wydarzeń filmowych. Rodzimi reżyserzy przywożą na zlot zwiastuny i fragmenty najnowszych produkcji oraz spotykają się z wielbicielami. Quentin Tarantino, który do Kalifornii przyjechał, by promować thriller "Django Unchained", odpowiadał na pytania dotyczące trzeciej części "Kill Billa".

- Od dawna powtarzam, że potrzebuję dekady, by nakręcić sequel - mówił twórca w przededniu 10. rocznicy pierwszej odsłony przeboju z Umą Thurman. Czy oznacza to, że film wkrótce ujrzy światło dzienne? - "Jesteśmy w trakcie pracy nad "Kill Billem 3" - potwierdził Tarantino, nie chcąc zdradzać szczegółów.

Przypomnijmy, że z śmiertelnie niebezpieczną Pannę Młodą vel Czarną Mambą, mszczącą się za zamordowanie męża i weselników, po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2003 roku. "Kill Bill 2" trafił na ekrany rok później.


Uma Thurman, fot. AKPA

ESz / The Playlist
Źródło: Portalfilmowy.pl