Blog prowadzony przez Kupowacza - użytkownika który lubi kupować przez Internet, robi to dosyć czesto, lubi kupić dobrze i niedrogo, i przy tym bada wszystkie dostepne informacje o danym produkcie.

  • RSS

Wielofuncyjna drukarka Canon'a - bardzo dobra okazja 

Saturday, July 9, 2011 11:51:00 PM

Jeśli poszukujemy dobrej, praktycznej, niedrogiej w użytkowaniu drukarki do komputera to jest teraz bardzo dobra okazja do kupna (może nie potrwać długo).

Na website'cie Canon'a można kupić odnowioną (refurbished) wielofunkcyjną drukarke, kopiarkę i skaner PIXMA MG5220 Wireless za jedyne $59.99 (2-dniowy Fedex wliczony). Drukarka ma wiele zalet a jedną z najważniejszych jest toner. Każdy kolor jest w osobnym zbiorniku i można kupic caly komplet nie-oryginalnych tonerów (5 szt.)  na Internecie za $10-15 (oryginalny zestaw Canon'a $60).

Drukarka ma jeszcze kilka ciekawych cech:

 - połaczenie Wi-Fi - może drukować albo skanować bezprzewodowo

 - drukowanie duplex - może drukować na dwóch stronach papieru bez ręcznego przekładania

 - drukowanie borderless - możliwość drukowania zdjęć do samego końca parieru, bez białej ramki

Czekam na uwagi, komentarze, sugestie tematów.

(Kupowacz - NY)

Ciekawe krany i armatura lazienkowo-kuchenna 

Sunday, July 3, 2011 3:41:00 PM

Ostatnio urządzałem łazienke i poszukiwalem ciekawych i oryginalnych elementów do jej wyposażenia. Oczywiście nie chciałem też płacić po $200-$300 za kran. Łatwo jest kupić drogo - dużo trudniej kupic tanio i dobrze.

Natknąłem sie na ciekawą firme Deco Star która sprzedaje armaturę przez Amazon. Mają bardzo ciekawe wzornictwo, w nowoczesnym europejskim stylu. Jest to całkiem odmienne od tego co można zobaczyć w sklepach dookoła. Ja osobiście jestem już kompletnie znudzony rzeczami które robione są na jedno kopyto i nie rożnią sie zbytnio jedno od drugiego (ale to temat na dłuzszą pogawedkę którą może urządzimy kiedyś później).

Proszę popatrzeć na kran który wybrałem, prawda że oryginalny?

Kran jest całkiem duży i masywny. Woda leci z niego płaskim strumieniem który wygląda bardzo efektownie. Korzysta tylko z jednej dziury w umywalce (w US mamy je zwykle trzy) dlatego trzeba tez kupic dodatkową blaszke do ich zakrycia.

Do tego można kupić nowoczesny drenaż czyli element do odpływu wody -Sink Pop Up Drain Stopper Wygląda on jak grzybek z duzym elementem metalowym który jesli naciskamy go palcami to zamyka wodę lub ją otwiera. Jest on bez porównania bardziej praktyczny i estetyczny niż powszechnie stosowane kurki umieszczone za kranem.

Oczywiście wszystkie te rzeczy można kupić za bardzo przystepną cene.

Pozdrawiam i czekam na opinie i komentarze.

(Kupowacz - NY)