polonia360.com

 

Foto. Polska Miss Bikini. ZOBACZ ZDJĘCIA

Francine Slobodnik przyszła na świat 21 lat temu, w rodzinie polskich imigrantów. „Frani” od dziecka uwielbiała ćwiczenia gimnastyczne i zdrowe odżywianie. Piękna wysportowana sylwetka zapewniły młodej Polce I miejsce w konkursie bikini podczas międzynarodowej imprezy Arnold Sports Festival.

Targi i pokazy odbyły się w Columbus, w Ohio. Przyciągnęły one miłośników zdrowego stylu życia i sportu z całego świata. Towarzyszyły jej liczne pokazy i konkursy. W jednym z nich triumfowała nasza rodaczka. Pochodząca z Chicago Francine Slobodnik wzięła udział w Arnold Classic 2012, zdobywając pierwsze miejsce w konkursie bikini klasie A i pokonując 21 rywalek. Dla Francine był to pierwszy start w tego typu imprezie i wielkie emocje oraz radość z wygranej. „Frani” wygraną w konkursie nagrodę pieniężną chce przeznaczyć na dalszą edukację.

Wygrana w konkursie jest dla Francine dowodem na to, że realizacja nawet najbardziej szalonych marzeń jest możliwa. „Wierzę, że nasze przeznaczenie nie jest dziełem przypadku, ale mamy na nie wpływ przez własne wybory i decyzje” – mów 21-latka. „Frani” od dawna jest wielką fanką siłowni, ćwiczeń i dbania o zdrowie. Francine jest studentką Benedictine University, na wydziale odżywiania i dietetyki. Po skończeniu studiów chciałaby otworzyć własną klinikę i pomagać innym w prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Jak na 100 procentową Polkę przystało Francine uwielbia pierogi i gołąbki. Przyznaje, że z tych kulinarnych przyjemności musiała zrezygnować na długo przed konkursem.

Powered by Cincopa WordPress plugin

 

Copyright ©2012 4 NEWS MEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.